De Hofstad Prijs 2018 - 2019

Stand tot en met ronde 27

 SpelerAWGew.Rem.Verl.Punten voorPunten tegenEigen moyenneTegen moy.Totaal moy.WitZwart
1Nizaam Muradin18810026101,4441,0041,22499
2Frans Teijn18105325111,3890,9901,18999
3Frans van de Velde167902391,4381,0391,23888
4Radjendrenath Kalloe1878322141,2220,9761,099108
5Hans Jacobsen1893621151,1671,0211,09499
6Bonne Douma1969421171,1050,9531,029109
7Harold Jagram2159719230,9050,9860,9451011
8Hugo Simons116231481,2731,1241,19874
9Krijn Toet1346314121,0771,0951,08676
10Gerard Peroti1445513150,9291,0200,97477
11Rafindrepersad Dihal1544712180,8001,0600,93078
12Jetse Veenstra1727811230,6470,9760,81289
13Jaap van Hal8332971,1250,8720,99953
14Ben Hoogland9333991,0000,8790,94054
15Piet Rozenboom8242881,0001,0511,02644
16Dion van Bommel92438100,8890,8260,85745
17Guillaume Zuniga101638120,8001,0140,90746
18Biswanand Rambaran111193190,2730,9390,60656
19Wynton Meijer1100202,0000,1331,06701
20Nerin Bisseswar1510142280,1331,0890,61178
21Madan Sadhoe1010111,0000,8000,90010
22Pertap Malahé2011130,5001,4410,97002

Uitslagen

Ronde 27 - 6 december 2018

Bonne DoumaRafindrepersad Dihal0-2
Hans JacobsenDion van Bommel1-1
Hugo SimonsGerard Peroti2-0
Jaap van HalGuillaume Zuniga1-1
Krijn ToetJetse Veenstra2-0
Piet RozenboomNizaam Muradin0-2
Radjendrenath KalloeHarold Jagram1-1

Ronde 26 - 29 november 2018

Dion van BommelNerin Bisseswar2-0
Jetse VeenstraHarold Jagram2-0
Krijn ToetGerard Peroti2-0
Radjendrenath KalloeRafindrepersad Dihal2-0

Ronde 25 - 22 november 2018

Bonne DoumaKrijn Toet2-0
Frans TeijnFrans van de Velde1-1
Nizaam MuradinGerard Peroti1-1
Radjendrenath KalloeHans Jacobsen2-0

Ronde 24 - 15 november 2018

Ben HooglandGuillaume Zuniga2-0
Gerard PerotiJetse Veenstra2-0
Harold JagramJaap van Hal0-2
Hugo SimonsDion van Bommel2-0
Rafindrepersad DihalPiet Rozenboom0-2

Ronde 23 - 8 november 2018

Frans TeijnGuillaume Zuniga1-1
Gerard PerotiBonne Douma1-1
Hans JacobsenNizaam Muradin1-1
Hugo SimonsRadjendrenath Kalloe0-2

Ronde 22 - 1 november 2018

Dion van BommelJetse Veenstra2-0
Gerard PerotiRafindrepersad Dihal0-2
Harold JagramPiet Rozenboom1-1
Jaap van HalNerin Bisseswar2-0
Radjendrenath KalloeBen Hoogland1-1

Ronde 21 - 25 oktober 2018

Ben HooglandBonne Douma0-2
Frans van de VeldeNizaam Muradin1-1
Hans JacobsenFrans Teijn0-2
Krijn ToetBiswanand Rambaran2-0
Radjendrenath KalloeGerard Peroti1-1

Ronde 20 - 18 oktober 2018

Biswanand RambaranDion van Bommel1-1
Gerard PerotiHarold Jagram2-0
Guillaume ZunigaJetse Veenstra1-1
Jaap van HalRadjendrenath Kalloe0-2
Nerin BisseswarBen Hoogland0-2

Ronde 19 - 11 oktober 2018

Bonne DoumaGuillaume Zuniga1-1
Harold JagramDion van Bommel1-1
Hugo SimonsHans Jacobsen2-0
Jaap van HalGerard Peroti1-1
Krijn ToetNizaam Muradin1-1

Ronde 18 - 4 oktober 2018

Ben HooglandBiswanand Rambaran2-0
Bonne DoumaNerin Bisseswar2-0
Frans TeijnKrijn Toet2-0
Hans JacobsenRadjendrenath Kalloe2-0
Hugo SimonsHarold Jagram2-0
Jetse VeenstraFrans van de Velde0-2
Nizaam MuradinGuillaume Zuniga2-0

Ronde 17 - 27 september 2018

Ben HooglandFrans Teijn1-1
Bonne DoumaGerard Peroti2-0
Hans JacobsenBiswanand Rambaran2-0
Nizaam MuradinPertap Malahé2-0
Radjendrenath KalloeFrans van de Velde1-1

Ronde 16 - 20 september 2018

Biswanand RambaranNerin Bisseswar2-0
Gerard PerotiDion van Bommel2-0
Guillaume ZunigaRadjendrenath Kalloe1-1
Harold JagramJaap van Hal0-2
Jetse VeenstraBen Hoogland1-1
Piet RozenboomKrijn Toet1-1

Ronde 15 - 13 september 2018

Dion van BommelBonne Douma1-1
Frans van de VeldeHugo Simons2-0
Gerard PerotiFrans Teijn0-2
Guillaume ZunigaHarold Jagram1-1
Krijn ToetHans Jacobsen0-2
Nerin BisseswarRadjendrenath Kalloe0-2

Ronde 14 - 6 september 2018

Ben HooglandHarold Jagram0-2
Bonne DoumaBiswanand Rambaran2-0
Dion van BommelPiet Rozenboom0-2
Frans van de VeldeKrijn Toet1-1
Guillaume ZunigaHans Jacobsen0-2
Jetse VeenstraNizaam Muradin1-1
Radjendrenath KalloeFrans Teijn0-2

Ronde 13 - 30 augustus 2018

Frans van de VeldeBen Hoogland2-0
Hugo SimonsFrans Teijn2-0
Nerin BisseswarGuillaume Zuniga0-2

Ronde 12 - 23 augustus 2018

Hans JacobsenNerin Bisseswar2-0
Harold JagramJetse Veenstra1-1
Jaap van HalFrans van de Velde0-2
Nizaam MuradinKrijn Toet1-1
Piet RozenboomBonne Douma1-1
Rafindrepersad DihalFrans Teijn0-2

Ronde 11 - 16 augustus 2018

Bonne DoumaHans Jacobsen0-2
Frans TeijnPiet Rozenboom2-0
Frans van de VeldePertap Malahé1-1
Krijn ToetHugo Simons1-1
Madan SadhoeRafindrepersad Dihal1-1
Nerin BisseswarWynton Meijer0-2
Nizaam MuradinHarold Jagram2-0
Radjendrenath KalloeJetse Veenstra2-0

Ronde 10 - 9 augustus 2018

Biswanand RambaranHarold Jagram0-2
Frans TeijnBonne Douma1-1
Hans JacobsenNizaam Muradin0-2
Nerin BisseswarFrans van de Velde0-2
Rafindrepersad DihalJetse Veenstra1-1

Ronde 9 - 2 augustus 2018

Frans van de VeldeHans Jacobsen2-0
Harold JagramNerin Bisseswar2-0
Jetse VeenstraFrans Teijn0-2
Rafindrepersad DihalBonne Douma0-2

Ronde 8 - 26 juli 2018

Harold JagramKrijn Toet1-1
Nerin BisseswarFrans Teijn0-2
Nizaam MuradinBonne Douma1-1

Ronde 7 - 12 juli 2018

Biswanand RambaranFrans Teijn0-2
Frans van de VeldeRafindrepersad Dihal2-0
Gerard PerotiHans Jacobsen1-1
Harold JagramBonne Douma2-0
Jetse VeenstraJaap van Hal1-1
Nizaam MuradinNerin Bisseswar2-0

Ronde 6 - 5 juli 2018

Biswanand RambaranJetse Veenstra0-2
Frans TeijnNizaam Muradin0-2
Harold JagramHans Jacobsen0-2
Hugo SimonsRafindrepersad Dihal0-2
Nerin BisseswarGerard Peroti0-2

Ronde 5 - 28 juni 2018

Hans JacobsenRafindrepersad Dihal2-0
Radjendrenath KalloeNizaam Muradin1-1

Ronde 4 - 7 juni 2018

Bonne DoumaHugo Simons0-2
Frans TeijnFrans van de Velde1-1
Harold JagramRadjendrenath Kalloe1-1
Jetse VeenstraNerin Bisseswar0-2
Rafindrepersad DihalNizaam Muradin0-2

Ronde 3 - 31 mei 2018

Bonne DoumaRadjendrenath Kalloe1-1
Frans TeijnHans Jacobsen2-0
Frans van de VeldeHarold Jagram1-1
Rafindrepersad DihalBiswanand Rambaran2-0

Ronde 2 - 24 mei 2018

Jetse VeenstraBonne Douma1-1
Nizaam MuradinFrans van de Velde1-1
Radjendrenath KalloeBiswanand Rambaran2-0
Rafindrepersad DihalHarold Jagram1-1

Ronde 1 - 17 mei 2018

Bonne DoumaFrans van de Velde1-1
Frans TeijnHarold Jagram0-2
Hans JacobsenJetse Veenstra2-0
Krijn ToetRadjendrenath Kalloe2-0
Nizaam MuradinHugo Simons1-1
Piet RozenboomRafindrepersad Dihal1-1


De Hofstad Prijs 2017 - 2018

Eindstand

 SpelerAWGew.Rem.Verl.Punten voorPunten tegenEigen moyenneTegen moy.Totaal moy.WitZwart
1Nizaam Muradin35208748221,3711,0261,1981916
2Hans Jacobsen35188944261,2571,0301,1441817
3Bonne Douma3413111037311,0881,0471,0671717
4Frans Teijn331114836301,0911,0141,0521617
5Krijn Toet22146234101,5451,0311,2881210
6Harold Jagram311012932301,0320,9781,0051417
7Gerard Peroti27118830241,1110,9821,0471611
8Frans van de Velde22117429151,3181,0591,1881111
9Hugo Simons22116528161,2731,0561,1651012
10Radjendrenath Kalloe25108728221,1201,0061,0631312
11Jetse Veenstra328111327370,8440,9890,9161715
12Jaap van Hal27614726280,9630,9570,9601413
13Piet Rozenboom22711425191,1361,0441,0901111
14Ben Hoogland285101320360,7140,9990,8561414
15Nerin Bisseswar284101418380,6430,9770,8101414
16Guillaume Zuniga23551315310,6520,9400,7961013
17Farid Idoe1754814200,8240,9290,87689
18Wynton Meijer22451313310,5910,9300,7601111
19Rafindrepersad Dihal22191211330,5000,9610,7301012
20Dion van Bommel1242610140,8331,1430,98866
21Jelle Groeneveld5410911,8001,0831,44132
22Biswanand Rambaran1707107270,4120,9110,66198
23Cheikh Maurice Ndione5221641,2001,1771,18923
24Radjesh Lachman3120421,3330,9101,12112
25Antonio Marquita4103260,5000,7980,64913
26Sanjai Dhauntal1010111,0000,6430,82101

Uitslagen

Ronde 48 - 26 april 2018

Bonne DoumaHans Jacobsen1-1
Gerard PerotiFrans Teijn1-1
Harold JagramBen Hoogland2-0
Jaap van HalJetse Veenstra0-2
Radjendrenath KalloeHugo Simons0-2

Ronde 47 - 19 april 2018

Gerard PerotiBonne Douma0-2
Hans JacobsenDion van Bommel2-0
Harold JagramJaap van Hal2-0
Jetse VeenstraRafindrepersad Dihal1-1
Nizaam MuradinRadjendrenath Kalloe2-0

Ronde 46 - 12 april 2017

Biswanand RambaranJetse Veenstra0-2
Frans TeijnHans Jacobsen1-1
Frans van de VeldeNizaam Muradin0-2
Gerard PerotiHarold Jagram1-1
Hugo SimonsDion van Bommel0-2
Radjendrenath KalloeBonne Douma0-2

Ronde 45 - 5 april 2018

Ben HooglandNizaam Muradin0-2
Bonne DoumaBiswanand Rambaran1-1
Gerard PerotiRadjendrenath Kalloe2-0
Krijn ToetHans Jacobsen2-0

Ronde 44 - 22 maart 2018

Biswanand RambaranFrans Teijn1-1
Gerard PerotiHarold Jagram1-1
Jetse VeenstraBonne Douma1-1
Krijn ToetRadjendrenath Kalloe2-0
Nizaam MuradinPiet Rozenboom2-0
Rafindrepersad DihalJaap van Hal0-2

Ronde 43 - 15 maart 2018

Frans TeijnRadjendrenath Kalloe0-2
Gerard PerotiRafindrepersad Dihal2-0
Jaap van HalBen Hoogland1-1
Nerin BisseswarJetse Veenstra0-2
Nizaam MuradinHarold Jagram2-0

Ronde 42 - 8 maart 2018

Ben HooglandFrans Teijn0-2
Harold JagramHugo Simons1-1
Jaap van HalNizaam Muradin1-1
Jetse VeenstraRadjendrenath Kalloe2-0
Nerin BisseswarKrijn Toet1-1

Ronde 41 - 1 maart 2018

Bonne DoumaHarold Jagram0-2
Frans TeijnNerin Bisseswar2-0
Radjendrenath KalloeNizaam Muradin1-1

Ronde 40 - 22 februari 2018

Hugo SimonsFrans Teijn2-0
Nizaam MuradinJetse Veenstra2-0
Piet RozenboomHarold Jagram0-2
Radjendrenath KalloeBonne Douma2-0
Rafindrepersad DihalBiswanand Rambaran1-1

Ronde 39 - 15 februari 2018

Bonne DoumaJaap van Hal2-0
Harold JagramDion van Bommel2-0
Jetse VeenstraBen Hoogland1-1
Krijn ToetRafindrepersad Dihal2-0
Nizaam MuradinFrans Teijn2-0
Radjendrenath KalloeNerin Bisseswar1-1

Ronde 38 - 8 februari 2018

Ben HooglandBiswanand Rambaran2-0
Nerin BisseswarHarold Jagram2-0
Radjendrenath KalloeRafindrepersad Dihal2-0

Ronde 37 - 1 februari 2018

Biswanand RambaranRadjendrenath Kalloe0-2
Frans TeijnFrans van de Velde1-1
Hans JacobsenHugo Simons1-1
Nizaam MuradinBonne Douma2-0

Ronde 36 - 25 januari 2018

Biswanand RambaranWynton Meijer1-1
Bonne DoumaCheikh Maurice Ndione0-2
Frans TeijnHarold Jagram1-1
Frans van de VeldeRafindrepersad Dihal2-0
Jetse VeenstraAntonio Marquita0-2
Krijn ToetNizaam Muradin2-0
Piet RozenboomNerin Bisseswar1-1
Radjendrenath KalloeBen Hoogland1-1

Ronde 35 - 18 januari 2018

Dion van BommelNizaam Muradin1-1
Frans van de VeldeBen Hoogland2-0
Harold JagramHans Jacobsen2-0
Nerin BisseswarBonne Douma0-2
Rafindrepersad DihalFrans Teijn0-2

Ronde 34 - 11 januari 2018

Dion van BommelJetse Veenstra1-1
Harold JagramRadjendrenath Kalloe0-2
Rafindrepersad DihalPiet Rozenboom0-2

Ronde 33 - 4 januari 2018

Antonio MarquitaRafindrepersad Dihal0-2
Bonne DoumaBen Hoogland2-0
Guillaume ZunigaKrijn Toet0-2
Hans JacobsenJetse Veenstra2-0
Harold JagramFrans van de Velde1-1
Nerin BisseswarHugo Simons0-2

Ronde 32 - 28 december 2017

Bonne DoumaRafindrepersad Dihal2-0
Frans van de VeldeJaap van Hal2-0
Guillaume ZunigaNerin Bisseswar2-0
Harold JagramPiet Rozenboom1-1

Ronde 31 - 14 december 2017

Frans TeijnHans Jacobsen1-1
Hugo SimonsBonne Douma2-0
Nizaam MuradinRafindrepersad Dihal2-0
Wynton MeijerKrijn Toet0-2

Ronde 30 - 7 december 2017

Ben HooglandGuillaume Zuniga1-1
Farid IdoeHarold Jagram1-1
Hans JacobsenFrans van de Velde2-0
Jetse VeenstraBonne Douma0-2
Nizaam MuradinNerin Bisseswar2-0

Ronde 29 - 30 november 2017

Ben HooglandRadjesh Lachman1-1
Hans JacobsenRafindrepersad Dihal2-0
Jaap van HalNerin Bisseswar1-1
Krijn ToetDion van Bommel0-2
Piet RozenboomGuillaume Zuniga2-0

Ronde 28 - 23 november 2017

Bonne DoumaFrans Teijn1-1
Gerard PerotiHugo Simons0-2
Radjendrenath KalloePiet Rozenboom1-1
Radjesh LachmanNizaam Muradin1-1

Ronde 27 - 16 november 2017

Farid IdoePiet Rozenboom0-2
Gerard PerotiDion van Bommel2-0
Jaap van HalRadjendrenath Kalloe1-1
Jetse VeenstraRafindrepersad Dihal1-1
Nerin BisseswarRadjesh Lachman0-2

Ronde 26 - 9 november 2017

Frans TeijnKrijn Toet0-2
Hans JacobsenGerard Peroti0-2
Nizaam MuradinRadjendrenath Kalloe0-2
Piet RozenboomBonne Douma1-1
Wynton MeijerFrans van de Velde0-2

Ronde 25 - 2 november 2017

Dion van BommelPiet Rozenboom0-2
Gerard PerotiJaap van Hal2-0
Guillaume ZunigaWynton Meijer2-0
Nerin BisseswarBen Hoogland0-2
Rafindrepersad DihalFarid Idoe0-2

Ronde 24 - 26 oktober 2017

Ben HooglandFarid Idoe0-2
Bonne DoumaWynton Meijer2-0
Gerard PerotiGuillaume Zuniga0-2
Jaap van HalBiswanand Rambaran2-0
Jetse VeenstraFrans Teijn0-2
Radjendrenath KalloeHans Jacobsen1-1
Rafindrepersad DihalNerin Bisseswar1-1

Ronde 23 - 19 oktober 2017

Ben HooglandHans Jacobsen0-2
Frans van de VeldeDion van Bommel2-0
Hugo SimonsJetse Veenstra0-2
Krijn ToetCheikh Maurice Ndione0-2
Nerin BisseswarJaap van Hal1-1
Wynton MeijerGerard Peroti0-2

Ronde 22 - 12 oktober 2017

Biswanand RambaranGerard Peroti0-2
Hans JacobsenBonne Douma2-0
Hugo SimonsNizaam Muradin2-0
Krijn ToetFrans van de Velde1-1
Wynton MeijerPiet Rozenboom0-2

Ronde 21 - 5 oktober 2017

Biswanand RambaranHarold Jagram0-2
Dion van BommelBonne Douma2-0
Frans TeijnNerin Bisseswar2-0
Hans JacobsenGuillaume Zuniga2-0
Jetse VeenstraFarid Idoe1-1
Nizaam MuradinGerard Peroti2-0
Piet RozenboomFrans van de Velde0-2
Radjendrenath KalloeWynton Meijer2-0
Rafindrepersad DihalJaap van Hal1-1

Ronde 20 - 28 september 2017

Ben HooglandKrijn Toet0-2
Dion van BommelFrans Teijn0-2
Farid IdoeRadjendrenath Kalloe2-0
Guillaume ZunigaRafindrepersad Dihal1-1
Jaap van HalHans Jacobsen1-1
Jetse VeenstraHarold Jagram1-1
Nerin BisseswarWynton Meijer0-2

Ronde 19 - 21 september 2017

Frans TeijnFrans van de Velde0-2
Guillaume ZunigaJetse Veenstra1-1
Hugo SimonsWynton Meijer2-0
Radjendrenath KalloeHans Jacobsen2-0
Rafindrepersad DihalHarold Jagram1-1

Ronde 18 - 14 september 2017

Bonne DoumaKrijn Toet1-1
Hans JacobsenNizaam Muradin2-0
Piet RozenboomGerard Peroti1-1
Radjendrenath KalloeNerin Bisseswar2-0
Wynton MeijerFrans Teijn0-2

Ronde 17 - 7 september 2017

Dion van BommelGuillaume Zuniga2-0
Frans TeijnFarid Idoe1-1
Gerard PerotiJetse Veenstra1-1
Hugo SimonsRadjendrenath Kalloe1-1
Krijn ToetHans Jacobsen1-1
Piet RozenboomBen Hoogland1-1

Ronde 16 - 31 augustus 2017

Frans TeijnRadjendrenath Kalloe1-1
Hans JacobsenGerard Peroti0-2
Harold JagramFarid Idoe2-0
Piet RozenboomNizaam Muradin2-0
Wynton MeijerGuillaume Zuniga1-1

Ronde 15 - 24 augustus 2017

Ben HooglandRafindrepersad Dihal1-1
Frans van de VeldeHugo Simons1-1
Gerard PerotiBonne Douma0-2
Hans JacobsenNerin Bisseswar2-0
Jaap van HalPiet Rozenboom1-1
Jetse VeenstraFrans Teijn0-2
Nizaam MuradinHarold Jagram0-2
Radjendrenath KalloeGuillaume Zuniga2-0

Ronde 14 - 17 augustus 2017

Ben HooglandNerin Bisseswar0-2
Bonne DoumaJelle Groeneveld0-2
Farid IdoeGerard Peroti0-2
Harold JagramKrijn Toet1-1
Jaap van HalFrans Teijn1-1
Jetse VeenstraHans Jacobsen0-2
Nizaam MuradinGuillaume Zuniga2-0
Rafindrepersad DihalWynton Meijer1-1

Ronde 13 - 10 augustus 2017

Farid IdoeFrans van de Velde0-2
Guillaume ZunigaBen Hoogland0-2
Hans JacobsenBonne Douma2-0
Harold JagramFrans Teijn0-2
Hugo SimonsJaap van Hal1-1
Krijn ToetGerard Peroti2-0
Nerin BisseswarJetse Veenstra2-0
Nizaam MuradinWynton Meijer2-0

Ronde 12 - 3 augustus 2017

Farid IdoeJaap van Hal0-2
Frans van de VeldeCheikh Maurice Ndione1-1
Hans JacobsenWynton Meijer2-0
Harold JagramBonne Douma0-2
Nerin BisseswarSanjai Dhauntal1-1
Nizaam MuradinBen Hoogland1-1

Ronde 11 - 27 juli 2017

Bonne DoumaHugo Simons1-1
Cheikh Maurice NdioneJetse Veenstra0-2
Farid IdoeBiswanand Rambaran2-0
Frans TeijnNizaam Muradin0-2
Frans van de VeldeKrijn Toet0-2
Jaap van HalBen Hoogland2-0
Nerin BisseswarHarold Jagram1-1
Piet RozenboomHans Jacobsen1-1

Ronde 10 - 20 juli 2017

Ben HooglandJetse Veenstra2-0
Bonne DoumaGuillaume Zuniga2-0
Frans van de VeldeHans Jacobsen2-0
Nizaam MuradinHugo Simons0-2
Wynton MeijerFarid Idoe0-2

Ronde 9 - 13 juli 2017

Ben HooglandWynton Meijer0-2
Biswanand RambaranNizaam Muradin0-2
Cheikh Maurice NdioneFrans Teijn1-1
Gerard PerotiNerin Bisseswar1-1
Guillaume ZunigaFarid Idoe1-1
Hans JacobsenHarold Jagram2-0
Jetse VeenstraJaap van Hal1-1
Piet RozenboomKrijn Toet0-2

Ronde 8 - 6 juli 2017

Farid IdoeHans Jacobsen0-2
Frans TeijnBonne Douma1-1
Gerard PerotiBen Hoogland1-1
Jaap van HalGuillaume Zuniga2-0
Jelle GroeneveldJetse Veenstra2-0
Nerin BisseswarBiswanand Rambaran1-1
Nizaam MuradinKrijn Toet1-1
Piet RozenboomHugo Simons2-0
Wynton MeijerHarold Jagram2-0

Ronde 7 - 29 juni 2017

Ben HooglandHugo Simons0-2
Biswanand RambaranGuillaume Zuniga0-2
Frans TeijnPiet Rozenboom1-1
Frans van de VeldeGerard Peroti1-1
Hans JacobsenNizaam Muradin0-2
Nerin BisseswarFarid Idoe2-0
Wynton MeijerJaap van Hal1-1

Ronde 6 - 22 juni 2017

Gerard PerotiFrans Teijn2-0
Harold JagramBen Hoogland0-2
Jaap van HalBonne Douma1-1
Jelle GroeneveldHans Jacobsen2-0
Jetse VeenstraWynton Meijer2-0
Nizaam MuradinFarid Idoe2-0

Ronde 5 - 15 juni 2017

Bonne DoumaJelle Groeneveld0-2
Frans van de VeldeNizaam Muradin1-1
Gerard PerotiJaap van Hal0-2
Hans JacobsenBiswanand Rambaran2-0
Harold JagramGuillaume Zuniga2-0
Jetse VeenstraPiet Rozenboom1-1
Krijn ToetHugo Simons2-0
Wynton MeijerAntonio Marquita2-0

Ronde 4 - 8 juni 2017

Bonne DoumaNizaam Muradin1-1
Guillaume ZunigaFrans Teijn0-2
Hans JacobsenAntonio Marquita2-0
Jetse VeenstraFrans van de Velde0-2
Wynton MeijerBiswanand Rambaran1-1

Ronde 3 - 1 juni 2017

Biswanand RambaranBonne Douma1-1
Frans TeijnBen Hoogland1-1
Guillaume ZunigaFrans van de Velde0-2
Hans JacobsenHugo Simons2-0
Jaap van HalNizaam Muradin0-2
Krijn ToetJetse Veenstra2-0

Ronde 2 - 18 mei 2017

Ben HooglandHans Jacobsen0-2
Bonne DoumaFrans van de Velde2-0
Guillaume ZunigaNerin Bisseswar2-0
Hugo SimonsFrans Teijn2-0
Jaap van HalHarold Jagram1-1
Jelle GroeneveldPiet Rozenboom1-1
Nizaam MuradinJetse Veenstra2-0
Rafindrepersad DihalGerard Peroti0-2

Ronde 1 - 11 mei 2017

Bonne DoumaNerin Bisseswar2-0
Frans TeijnHans Jacobsen2-0
Hugo SimonsGuillaume Zuniga2-0
Jetse VeenstraHarold Jagram2-0
Krijn ToetJaap van Hal2-0
Nizaam MuradinGerard Peroti2-0


De Hofstad Prijs 2016 - 2017

Eindstand

 SpelerAWGew.Rem.Verl.Punten voorPunten tegenEigen moyenneTegen moy.Totaal moy.WitZwart
1Krijn Toet2215613681,6360,9931,3141012
2Harold Jagram331114836301,0911,0281,0591716
3Hans Jacobsen29139735231,2071,0611,1341415
4Bonne Douma3211111033311,0311,0061,0191616
5Nizaam Muradin22127331131,4091,0121,2111111
6Gerard Peroti31815831311,0001,0021,0011615
7Jetse Veenstra309101128320,9331,0080,9711515
8Hugo Simons19123427111,4211,0431,232109
9Frans van de Velde2299427171,2271,0601,1441111
10Rafindrepersad Dihal337121426400,7880,9510,8701716
11Jaap van Hal22105725191,1360,8911,0141111
12Piet Rozenboom24319225231,0421,0381,0401212
13Ben Hoogland24413721270,8750,9300,9031311
14Frans Teijn2068620201,0001,1351,067911
15Guillaume Zuniga27591319350,7040,9940,8491413
16Dion van Bommel1345413131,0001,1071,05367
17Biswanand Rambaran22291113310,5910,9260,7591111
18Nerin Bisseswar251101412380,4800,9580,7191213
19Sanjai Dhauntal102448120,8000,7390,76955
20Antonio Marquita6312751,1671,0411,10433
21Jelle Groeneveld6141661,0001,2521,12633
22Deo Baboeram82246100,7501,0440,89744
23Jan Kok2200402,0001,1031,55211
24Wynton Meijer1010111,0000,8750,93801
25Fred Roldanus1001020,0000,4800,24001
26Bülent Igdir60060120,0000,8360,41842

Uitslagen

Ronde 44 - 20 april 2017

Biswanand RambaranJaap van Hal0-2
Gerard PerotiJetse Veenstra2-0
Guillaume ZunigaNerin Bisseswar2-0
Harold JagramNizaam Muradin0-2
Krijn ToetBonne Douma2-0
Rafindrepersad DihalHans Jacobsen0-2

Ronde 43 - 6 april 2017

Ben HooglandBonne Douma0-2
Gerard PerotiNerin Bisseswar2-0
Harold JagramDion van Bommel1-1
Hugo SimonsFrans Teijn2-0
Jaap van HalRafindrepersad Dihal0-2
Jelle GroeneveldNizaam Muradin1-1
Piet RozenboomGuillaume Zuniga1-1

Ronde 42 - 30 maart 2017

Bonne DoumaRafindrepersad Dihal1-1
Frans TeijnHarold Jagram1-1
Gerard PerotiKrijn Toet0-2
Guillaume ZunigaNizaam Muradin0-2
Hugo SimonsHans Jacobsen1-1
Jetse VeenstraPiet Rozenboom1-1
Nerin BisseswarJaap van Hal0-2

Ronde 41 - 23 maart 2017

Bonne DoumaFrans van de Velde1-1
Frans TeijnJan Kok0-2
Hans JacobsenJelle Groeneveld2-0
Hugo SimonsJaap van Hal2-0
Nerin BisseswarSanjai Dhauntal1-1
Piet RozenboomGerard Peroti1-1
Rafindrepersad DihalBen Hoogland2-0

Ronde 40 - 16 maart 2017

Dion van BommelHugo Simons0-2
Guillaume ZunigaBonne Douma0-2
Hans JacobsenPiet Rozenboom1-1
Harold JagramKrijn Toet0-2
Jaap van HalJetse Veenstra2-0
Nizaam MuradinNerin Bisseswar2-0
Rafindrepersad DihalGerard Peroti0-2

Ronde 39 - 9 maart 2017

Bonne DoumaHans Jacobsen0-2
Gerard PerotiGuillaume Zuniga1-1
Jetse VeenstraHugo Simons0-2
Krijn ToetJelle Groeneveld1-1
Nerin BisseswarHarold Jagram1-1

Ronde 38 - 2 maart 2017

Frans TeijnDion van Bommel2-0
Frans van de VeldeJetse Veenstra1-1
Guillaume ZunigaBiswanand Rambaran1-1
Hans JacobsenGerard Peroti1-1
Harold JagramBonne Douma1-1
Hugo SimonsNerin Bisseswar2-0
Rafindrepersad DihalKrijn Toet1-1

Ronde 36 - 16 februari 2017

Ben HooglandWynton Meijer1-1
Bonne DoumaFrans Teijn1-1
Frans van de VeldePiet Rozenboom1-1
Jetse VeenstraHans Jacobsen0-2

Ronde 35 - 9 februari 2017

Ben HooglandGerard Peroti1-1
Bonne DoumaPiet Rozenboom1-1
Frans van de VeldeHarold Jagram1-1
Jetse VeenstraKrijn Toet0-2
Nizaam MuradinJaap van Hal2-0
Rafindrepersad DihalFrans Teijn0-2

Ronde 34 - 2 februari 2017

Biswanand RambaranBonne Douma0-2
Frans van de VeldeNerin Bisseswar2-0
Gerard PerotiJetse Veenstra1-1
Guillaume ZunigaRafindrepersad Dihal1-1
Jelle GroeneveldFrans Teijn1-1
Nizaam MuradinBen Hoogland0-2
Piet RozenboomHarold Jagram1-1

Ronde 33 - 26 januari 2017

Dion van BommelGerard Peroti1-1
Harold JagramBen Hoogland1-1
Jaap van HalPiet Rozenboom1-1
Jetse VeenstraRafindrepersad Dihal1-1
Nerin BisseswarBiswanand Rambaran0-2

Ronde 32 - 19 januari 2017

Bonne DoumaJelle Groeneveld1-1
Deo BaboeramKrijn Toet0-2
Frans TeijnJetse Veenstra2-0
Gerard PerotiHugo Simons1-1
Jan KokHans Jacobsen2-0
Nizaam MuradinFrans van de Velde1-1

Ronde 31 - 12 januari 2017

Ben HooglandNerin Bisseswar2-0
Frans TeijnFrans van de Velde1-1
Gerard PerotiPiet Rozenboom2-0
Jetse VeenstraHarold Jagram0-2
Rafindrepersad DihalSanjai Dhauntal0-2

Ronde 30 - 5 januari 2017

Ben HooglandKrijn Toet0-2
Bonne DoumaJetse Veenstra2-0
Hans JacobsenDion van Bommel1-1
Jelle GroeneveldFrans van de Velde2-0
Rafindrepersad DihalFrans Teijn1-1

Ronde 29 - 29 december 2016

Dion van BommelNizaam Muradin2-0
Frans TeijnHans Jacobsen1-1
Harold JagramJaap van Hal0-2
Nerin BisseswarRafindrepersad Dihal1-1
Piet RozenboomHugo Simons1-1

Ronde 28 - 15 december 2016

Ben HooglandDeo Baboeram1-1
Bonne DoumaGerard Peroti1-1
Frans TeijnHugo Simons0-2
Frans van de VeldePiet Rozenboom1-1
Harold JagramHans Jacobsen2-0
Rafindrepersad DihalNizaam Muradin0-2

Ronde 27 - 23 februari 2017

Gerard PerotiHarold Jagram2-0
Hans JacobsenFrans van de Velde2-0
Krijn ToetFrans Teijn2-0
Nerin BisseswarDion van Bommel0-2
Piet RozenboomRafindrepersad Dihal1-1

Ronde 27 - 8 december 2016

Bonne DoumaFrans Teijn0-2
Frans van de VeldeGerard Peroti2-0
Nizaam MuradinDeo Baboeram2-0
Piet RozenboomHans Jacobsen1-1

Ronde 26 - 1 december 2016

Jetse VeenstraGuillaume Zuniga1-1

Ronde 25 - 24 november 2016

Ben HooglandBülent Igdir2-0
Deo BaboeramJaap van Hal1-1
Dion van BommelBonne Douma2-0
Gerard PerotiKrijn Toet1-1
Hans JacobsenNizaam Muradin0-2
Harold JagramRafindrepersad Dihal2-0
Piet RozenboomFrans Teijn1-1
Sanjai DhauntalJetse Veenstra0-2

Ronde 24 - 17 november 2016

Bülent IgdirJetse Veenstra0-2
Deo BaboeramBonne Douma2-0
Krijn ToetDion van Bommel2-0
Nerin BisseswarHarold Jagram1-1
Nizaam MuradinFrans Teijn2-0
Piet RozenboomBen Hoogland1-1
Rafindrepersad DihalBiswanand Rambaran1-1

Ronde 23 - 10 november 2016

Harold JagramSanjai Dhauntal2-0
Jaap van HalBiswanand Rambaran2-0
Krijn ToetPiet Rozenboom1-1
Nerin BisseswarDeo Baboeram0-2
Nizaam MuradinFrans van de Velde0-2
Rafindrepersad DihalBonne Douma2-0

Ronde 22 - 3 november 2016

Deo BaboeramGerard Peroti0-2
Guillaume ZunigaHarold Jagram0-2
Hugo SimonsJetse Veenstra2-0
Jaap van HalDion van Bommel1-1
Rafindrepersad DihalNerin Bisseswar1-1

Ronde 21 - 27 oktober 2016

Biswanand RambaranKrijn Toet0-2
Bonne DoumaNizaam Muradin1-1
Frans van de VeldeHugo Simons0-2
Rafindrepersad DihalDeo Baboeram2-0

Ronde 20 - 20 oktober 2016

Ben HooglandBiswanand Rambaran1-1
Harold JagramGerard Peroti1-1
Jetse VeenstraRafindrepersad Dihal2-0
Sanjai DhauntalGuillaume Zuniga1-1

Ronde 19 - 13 oktober 2016

Biswanand RambaranGerard Peroti1-1
Nizaam MuradinBonne Douma2-0

Ronde 18 - 6 oktober 2016

Bülent IgdirRafindrepersad Dihal0-2
Bonne DoumaPiet Rozenboom1-1
Dion van BommelFrans van de Velde0-2
Harold JagramFrans Teijn2-0
Jetse VeenstraNizaam Muradin0-2
Krijn ToetGuillaume Zuniga2-0
Sanjai DhauntalBen Hoogland1-1

Ronde 17 - 29 september 2016

Frans TeijnBen Hoogland2-0
Frans van de VeldeHarold Jagram1-1
Gerard PerotiBonne Douma0-2
Guillaume ZunigaHans Jacobsen0-2
Sanjai DhauntalRafindrepersad Dihal0-2

Ronde 16 - 22 september 2016

Ben HooglandRafindrepersad Dihal1-1
Biswanand RambaranBülent Igdir2-0
Dion van BommelGuillaume Zuniga2-0
Harold JagramJaap van Hal0-2
Piet RozenboomJetse Veenstra0-2

Ronde 15 - 15 september 2016

Bülent IgdirSanjai Dhauntal0-2
Biswanand RambaranBen Hoogland1-1
Bonne DoumaNerin Bisseswar2-0
Gerard PerotiFrans Teijn0-2
Hans JacobsenFrans van de Velde1-1
Hugo SimonsNizaam Muradin0-2

Ronde 14 - 8 september 2016

Bülent IgdirBonne Douma0-2
Frans TeijnGuillaume Zuniga1-1
Gerard PerotiRafindrepersad Dihal1-1
Harold JagramBiswanand Rambaran2-0
Krijn ToetHans Jacobsen1-1
Piet RozenboomDion van Bommel1-1

Ronde 13 - 1 september 2016

Guillaume ZunigaHugo Simons0-2
Hans JacobsenJaap van Hal2-0
Jetse VeenstraBiswanand Rambaran2-0
Nizaam MuradinKrijn Toet2-0

Ronde 12 - 25 augustus 2016

Guillaume ZunigaFrans van de Velde0-2
Hans JacobsenRafindrepersad Dihal2-0
Jetse VeenstraBonne Douma2-0
Piet RozenboomHarold Jagram2-0

Ronde 11 - 18 augustus 2016

Biswanand RambaranHans Jacobsen0-2
Bonne DoumaJaap van Hal2-0
Gerard PerotiNizaam Muradin1-1
Harold JagramJetse Veenstra0-2
Hugo SimonsKrijn Toet0-2
Rafindrepersad DihalGuillaume Zuniga0-2

Ronde 10 - 11 augustus 2016

Biswanand RambaranRafindrepersad Dihal0-2
Frans van de VeldeBonne Douma2-0
Guillaume ZunigaHarold Jagram0-2
Hans JacobsenGerard Peroti2-0
Krijn ToetAntonio Marquita2-0
Nerin BisseswarJaap van Hal0-2

Ronde 9 - 4 augustus 2016

Antonio MarquitaJetse Veenstra1-1
Ben HooglandGuillaume Zuniga1-1
Biswanand RambaranGerard Peroti0-2
Hans JacobsenNerin Bisseswar1-1
Hugo SimonsBonne Douma0-2
Krijn ToetHarold Jagram1-1
Rafindrepersad DihalJaap van Hal0-2

Ronde 8 - 28 juli 2016

Bonne DoumaGuillaume Zuniga2-0
Gerard PerotiBen Hoogland1-1
Jaap van HalSanjai Dhauntal2-0
Jetse VeenstraHans Jacobsen2-0
Nerin BisseswarPiet Rozenboom1-1
Nizaam MuradinHarold Jagram1-1
Rafindrepersad DihalFrans van de Velde0-2

Ronde 7 - 21 juli 2016

Antonio MarquitaHans Jacobsen2-0
Ben HooglandFrans van de Velde0-2
Guillaume ZunigaBiswanand Rambaran2-0
Hugo SimonsRafindrepersad Dihal2-0
Jaap van HalJetse Veenstra1-1

Ronde 6 - 14 juli 2016

Biswanand RambaranNerin Bisseswar1-1
Frans van de VeldeKrijn Toet0-2
Gerard PerotiGuillaume Zuniga2-0
Jetse VeenstraBen Hoogland1-1
Rafindrepersad DihalHarold Jagram1-1

Ronde 5 - 7 juli 2016

Bonne DoumaKrijn Toet0-2
Gerard PerotiNerin Bisseswar1-1
Hans JacobsenHugo Simons0-2
Harold JagramAntonio Marquita2-0
Jaap van HalGuillaume Zuniga0-2
Sanjai DhauntalBiswanand Rambaran1-1

Ronde 4 - 30 juni 2016

Antonio MarquitaBiswanand Rambaran2-0
Guillaume ZunigaJetse Veenstra1-1
Hans JacobsenBen Hoogland2-0
Harold JagramBonne Douma1-1
Nerin BisseswarFred Roldanus2-0

Ronde 3 - 23 juni 2016

Biswanand RambaranNizaam Muradin1-1
Guillaume ZunigaPiet Rozenboom0-2
Hans JacobsenHarold Jagram2-0
Hugo SimonsGerard Peroti2-0
Jaap van HalBen Hoogland0-2
Jetse VeenstraNerin Bisseswar1-1
Rafindrepersad DihalAntonio Marquita0-2

Ronde 2 - 16 juni 2016

Ben HooglandHarold Jagram0-2
Bonne DoumaHans Jacobsen2-0
Jaap van HalBiswanand Rambaran1-1
Jetse VeenstraGerard Peroti2-0
Nerin BisseswarGuillaume Zuniga0-2
Nizaam MuradinPiet Rozenboom1-1

Ronde 1 - 9 juni 2016

Ben HooglandBonne Douma1-1
Frans van de VeldeJetse Veenstra2-0
Guillaume ZunigaHans Jacobsen0-2
Harold JagramHugo Simons2-0
Jaap van HalGerard Peroti2-0
Krijn ToetNerin Bisseswar2-0
Piet RozenboomRafindrepersad Dihal2-0


Piet Lok Competitie 2015 - 2016

Eindstand

 SpelerAWGew.Rem.Verl.Punten voorPunten tegenEigen moyenneTegen moy.Totaal moy.WitZwart
1Hans Jacobsen3716111043311,1621,0391,1011918
2Krijn Toet2014603461,7001,0581,3791010
3Bonne Douma331291233331,0001,0071,0031716
4Harold Jagram29914632261,1031,0021,0521415
5Hugo Simons25119531191,2401,0811,1601213
6Jaap van Hal321091329350,9061,0160,9611715
7Guillaume Zuniga359111529410,8290,9460,8871817
8Frans van de Velde20116328121,4001,0311,2161010
9Jetse Veenstra331081528380,8480,9820,9151716
10Nizaam Muradin18106226101,4441,0431,244810
11Gerard Peroti26810826261,0001,0861,0431313
12Piet Rozenboom25515525251,0001,0031,0011114
13Sanjai Dhauntal2278722221,0001,0141,0071111
14Rafindrepersad Dihal21413421211,0000,9360,9681110
15Frans Teijn1983819191,0001,0451,023109
16Ben Hoogland30591619410,6330,9510,7921515
17Dion van Bommel1563615151,0000,9790,98987
18Nerindrekoemar Bisseswar20361112280,6000,8820,741911
19Biswanand Rambaran1624108240,5000,9530,72688
Spelers die minder dan 14 partijen hebben gespeeld.
20Cheikh Maurice Ndione95311351,4441,1991,32254
21Wim Stoker1334610160,7690,8740,82267
22Roel Langbroek122559150,7500,9520,85184
23Antonio Marquita4130531,2501,0371,14313
24Nilangelo Birginia2200402,0001,0001,50002
25Radjendrenath Kalloe1010111,0000,7690,88510
26Piet Scheeres50050100,0000,7820,39123

Uitslagen

Ronde 45 - 26 mei 2016

Bonne DoumaHugo Simons2-0
Frans van de VeldeBen Hoogland0-2
Guillaume ZunigaPiet Rozenboom0-2
Hans JacobsenHarold Jagram2-0
Jaap van HalNizaam Muradin0-2
Jetse VeenstraPiet Scheeres2-0

Ronde 44 - 19 mei 2016

Ben HooglandGuillaume Zuniga0-2
Jetse VeenstraGerard Peroti2-0
Nizaam MuradinHans Jacobsen2-0
Piet RozenboomNilangelo Birginia0-2

Ronde 43 - 12 mei 2016

Frans van de VeldeJaap van Hal0-2
Gerard PerotiNilangelo Birginia0-2
Hans JacobsenBonne Douma1-1
Hugo SimonsGuillaume Zuniga1-1
Krijn ToetJetse Veenstra2-0

Ronde 42 - 28 april 2016

Ben HooglandKrijn Toet0-2
Cheikh Maurice NdioneNizaam Muradin1-1
Guillaume ZunigaHans Jacobsen0-2
Harold JagramHugo Simons1-1
Piet ScheeresBonne Douma0-2

Ronde 41 - 21 april 2016

Bonne DoumaJaap van Hal0-2
Guillaume ZunigaNizaam Muradin1-1
Hans JacobsenDion van Bommel2-0
Harold JagramBen Hoogland2-0
Jetse VeenstraCheikh Maurice Ndione0-2

Ronde 40 - 14 april 2016

Biswanand RambaranFrans van de Velde0-2
Cheikh Maurice NdioneGerard Peroti2-0
Hugo SimonsHans Jacobsen2-0
Jaap van HalBonne Douma0-2
Jetse VeenstraHarold Jagram0-2
Krijn ToetGuillaume Zuniga2-0
Nizaam MuradinSanjai Dhauntal2-0

Ronde 39 - 7 april 2016

Bonne DoumaBen Hoogland2-0
Dion van BommelBiswanand Rambaran2-0
Guillaume ZunigaGerard Peroti2-0
Hans JacobsenPiet Rozenboom1-1
Jaap van HalJetse Veenstra0-2
Sanjai DhauntalHarold Jagram1-1

Ronde 38 - 31 maart 2016

Ben HooglandJaap van Hal0-2
Biswanand RambaranHugo Simons0-2
Bonne DoumaHarold Jagram1-1
Guillaume ZunigaPiet Scheeres2-0
Hans JacobsenFrans van de Velde1-1
Piet RozenboomJetse Veenstra1-1

Ronde 37 - 17 maart 2016

Bonne DoumaGuillaume Zuniga1-1
Hans JacobsenBen Hoogland2-0
Harold JagramGerard Peroti1-1
Hugo SimonsCheikh Maurice Ndione2-0
Nerindrekoemar BisseswarJetse Veenstra0-2
Rafindrepersad DihalFrans van de Velde0-2

Ronde 36 - 10 maart 2016

Ben HooglandNerindrekoemar Bisseswar1-1
Guillaume ZunigaRafindrepersad Dihal1-1
Harold JagramPiet Rozenboom2-0
Jetse VeenstraBonne Douma0-2
Nizaam MuradinHans Jacobsen0-2
Sanjai DhauntalJaap van Hal1-1

Ronde 35 - 3 maart 2016

Bonne DoumaPiet Rozenboom1-1
Dion van BommelJetse Veenstra0-2
Frans van de VeldeGuillaume Zuniga2-0
Gerard PerotiHans Jacobsen2-0
Harold JagramKrijn Toet1-1
Jaap van HalNerindrekoemar Bisseswar2-0
Rafindrepersad DihalSanjai Dhauntal0-2

Ronde 34 - 25 februari 2016

Dion van BommelBonne Douma0-2
Guillaume ZunigaHarold Jagram1-1
Hans JacobsenRafindrepersad Dihal1-1
Hugo SimonsAntonio Marquita1-1
Jetse VeenstraBen Hoogland2-0

Ronde 33 - 18 februari 2016

Cheikh Maurice NdioneFrans van de Velde1-1
Gerard PerotiBonne Douma1-1
Harold JagramSanjai Dhauntal2-0
Krijn ToetNizaam Muradin1-1
Nerindrekoemar BisseswarGuillaume Zuniga2-0
Piet RozenboomAntonio Marquita1-1
Piet ScheeresBen Hoogland0-2
Rafindrepersad DihalFrans Teijn2-0

Ronde 32 - 11 februari 2016

Antonio MarquitaDion van Bommel1-1
Hans JacobsenCheikh Maurice Ndione0-2
Nerindrekoemar BisseswarPiet Rozenboom1-1
Nizaam MuradinFrans Teijn1-1
Sanjai DhauntalBonne Douma0-2

Ronde 31 - 4 februari 2016

Ben HooglandNerindrekoemar Bisseswar1-1
Bonne DoumaHarold Jagram2-0
Dion van BommelHugo Simons1-1
Frans TeijnCheikh Maurice Ndione0-2
Guillaume ZunigaHans Jacobsen0-2
Jaap van HalAntonio Marquita0-2
Krijn ToetPiet Rozenboom2-0
Rafindrepersad DihalJetse Veenstra0-2

Ronde 30 - 28 januari 2016

Ben HooglandGuillaume Zuniga1-1
Bonne DoumaFrans van de Velde0-2
Cheikh Maurice NdioneKrijn Toet1-1
Frans TeijnJetse Veenstra2-0
Gerard PerotiRafindrepersad Dihal1-1
Hans JacobsenHarold Jagram0-2
Nerindrekoemar BisseswarPiet Scheeres2-0

Ronde 29 - 21 januari 2016

Dion van BommelBen Hoogland2-0
Harold JagramJaap van Hal2-0
Jetse VeenstraGuillaume Zuniga2-0
Rafindrepersad DihalNerindrekoemar Bisseswar1-1
Sanjai DhauntalPiet Rozenboom1-1

Ronde 28 - 14 januari 2016

Cheikh Maurice NdioneBonne Douma2-0
Jaap van HalKrijn Toet0-2
Sanjai DhauntalHans Jacobsen0-2

Ronde 27 - 7 januari 2016

Dion van BommelHans Jacobsen0-2
Frans van de VeldeGerard Peroti1-1
Guillaume ZunigaJaap van Hal2-0
Hugo SimonsKrijn Toet0-2
Piet RozenboomHarold Jagram1-1
Rafindrepersad DihalJetse Veenstra2-0

Ronde 26 - 10 december 2015

Bonne DoumaKrijn Toet0-2
Frans van de VeldeNizaam Muradin0-2
Hans JacobsenJaap van Hal1-1
Piet RozenboomBiswanand Rambaran2-0

Ronde 25 - 3 december 2015

Ben HooglandNizaam Muradin0-2
Biswanand RambaranRafindrepersad Dihal1-1
Gerard PerotiHugo Simons2-0
Guillaume ZunigaSanjai Dhauntal0-2
Harold JagramDion van Bommel2-0
Jaap van HalJetse Veenstra2-0

Ronde 24 - 26 november 2015

Ben HooglandPiet Rozenboom1-1
Bonne DoumaNerindrekoemar Bisseswar1-1
Frans van de VeldeSanjai Dhauntal2-0
Hans JacobsenBiswanand Rambaran2-0
Jetse VeenstraKrijn Toet0-2
Rafindrepersad DihalGuillaume Zuniga1-1

Ronde 23 - 19 november 2015

Biswanand RambaranSanjai Dhauntal1-1
Harold JagramBen Hoogland1-1
Jetse VeenstraNerindrekoemar Bisseswar2-0
Nizaam MuradinGerard Peroti1-1
Piet RozenboomGuillaume Zuniga2-0
Rafindrepersad DihalJaap van Hal1-1

Ronde 22 - 12 november 2015

Bonne DoumaHugo Simons2-0
Guillaume ZunigaNerindrekoemar Bisseswar2-0
Jetse VeenstraHans Jacobsen0-2

Ronde 21 - 5 november 2015

Bonne DoumaGuillaume Zuniga0-2
Frans TeijnBen Hoogland2-0
Jaap van HalFrans van de Velde0-2
Rafindrepersad DihalHarold Jagram1-1
Sanjai DhauntalHans Jacobsen1-1

Ronde 20 - 29 oktober 2015

Hans JacobsenBonne Douma2-0
Hugo SimonsJaap van Hal1-1
Krijn ToetFrans van de Velde1-1
Nerindrekoemar BisseswarDion van Bommel0-2
Roel LangbroekBiswanand Rambaran2-0

Ronde 19 - 22 oktober 2015

Ben HooglandHugo Simons1-1
Frans van de VeldeFrans Teijn2-0
Gerard PerotiSanjai Dhauntal0-2
Guillaume ZunigaDion van Bommel0-2
Jaap van HalHans Jacobsen0-2
Jetse VeenstraBonne Douma0-2
Roel LangbroekRafindrepersad Dihal1-1

Ronde 18 - 15 oktober 2015

Ben HooglandRafindrepersad Dihal2-0
Bonne DoumaNizaam Muradin0-2
Frans TeijnKrijn Toet0-2
Hans JacobsenGerard Peroti1-1
Harold JagramJetse Veenstra1-1
Hugo SimonsGuillaume Zuniga2-0
Roel LangbroekPiet Rozenboom1-1

Ronde 17 - 8 oktober 2015

Ben HooglandGerard Peroti0-2
Guillaume ZunigaHarold Jagram0-2
Piet RozenboomDion van Bommel0-2
Sanjai DhauntalJetse Veenstra0-2
Wim StokerJaap van Hal0-2

Ronde 16 - 1 oktober 2015

Dion van BommelRafindrepersad Dihal1-1
Frans TeijnGuillaume Zuniga0-2
Gerard PerotiJetse Veenstra2-0
Hans JacobsenWim Stoker2-0
Hugo SimonsNizaam Muradin2-0
Krijn ToetSanjai Dhauntal1-1

Ronde 15 - 25 september 2015

Ben HooglandWim Stoker0-2
Gerard PerotiRafindrepersad Dihal1-1
Guillaume ZunigaBiswanand Rambaran0-2
Jaap van HalPiet Rozenboom1-1
Krijn ToetBonne Douma2-0
Sanjai DhauntalFrans Teijn2-0

Ronde 14 - 17 september 2015

Biswanand RambaranBonne Douma1-1
Frans TeijnPiet Rozenboom1-1
Hans JacobsenHugo Simons0-2
Jaap van HalKrijn Toet0-2
Wim StokerSanjai Dhauntal0-2

Ronde 13 - 10 september 2015

Biswanand RambaranHarold Jagram2-0
Guillaume ZunigaGerard Peroti0-2
Jetse VeenstraWim Stoker1-1
Roel LangbroekNizaam Muradin0-2

Ronde 12 - 3 september 2015

Bonne DoumaFrans van de Velde0-2
Harold JagramHugo Simons0-2
Krijn ToetHans Jacobsen2-0
Wim StokerGuillaume Zuniga0-2

Ronde 11 - 27 augustus 2015

Bonne DoumaFrans Teijn0-2
Guillaume ZunigaJetse Veenstra1-1
Hans JacobsenBen Hoogland2-0
Harold JagramJaap van Hal1-1
Nerindrekoemar BisseswarBiswanand Rambaran2-0
Rafindrepersad DihalHugo Simons1-1
Wim StokerRoel Langbroek2-0

Ronde 10 - 20 augustus 2015

Ben HooglandFrans Teijn1-1
Frans van de VeldeHarold Jagram2-0
Jaap van HalGuillaume Zuniga2-0
Jaap van HalWim Stoker1-1
Jetse VeenstraBiswanand Rambaran1-1
Piet RozenboomRafindrepersad Dihal0-2
Roel LangbroekGerard Peroti1-1

Ronde 9 - 13 augustus 2015

Biswanand RambaranWim Stoker0-2
Gerard PerotiFrans Teijn0-2
Guillaume ZunigaBen Hoogland1-1
Hugo SimonsKrijn Toet0-2
Jetse VeenstraHans Jacobsen1-1
Nerindrekoemar BisseswarJaap van Hal0-2

Ronde 8 - 6 augustus 2015

Biswanand RambaranBen Hoogland0-2
Bonne DoumaWim Stoker2-0
Frans TeijnJaap van Hal2-0
Gerard PerotiNerindrekoemar Bisseswar2-0
Hans JacobsenHarold Jagram1-1
Roel LangbroekFrans van de Velde0-2
Sanjai DhauntalHugo Simons0-2

Ronde 7 - 30 juli 2015

Ben HooglandBonne Douma1-1
Guillaume ZunigaHans Jacobsen2-0
Hugo SimonsGerard Peroti2-0
Jetse VeenstraRoel Langbroek1-1
Nerindrekoemar BisseswarPiet Rozenboom0-2
Wim StokerFrans Teijn0-2

Ronde 6 - 23 juli 2015

Bonne DoumaHans Jacobsen0-2
Frans TeijnHarold Jagram0-2
Frans van de VeldeHugo Simons1-1
Gerard PerotiPiet Rozenboom0-2
Jaap van HalBiswanand Rambaran2-0
Jetse VeenstraBen Hoogland0-2
Radjendrenath KalloeWim Stoker1-1
Roel LangbroekGuillaume Zuniga1-1
Sanjai DhauntalNerindrekoemar Bisseswar2-0

Ronde 5 - 16 juli 2015

Frans TeijnHans Jacobsen2-0
Frans van de VeldeJetse Veenstra2-0
Jaap van HalBen Hoogland2-0
Roel LangbroekBonne Douma0-2
Wim StokerGuillaume Zuniga1-1

Ronde 4 - 9 juli 2015

Frans TeijnRoel Langbroek2-0
Hans JacobsenNerindrekoemar Bisseswar2-0
Harold JagramGerard Peroti0-2
Jaap van HalBonne Douma1-1
Nizaam MuradinDion van Bommel2-0
Piet RozenboomHugo Simons1-1

Ronde 3 - 2 juli 2015

Dion van BommelJaap van Hal2-0
Gerard PerotiSanjai Dhauntal1-1
Hugo SimonsFrans Teijn2-0
Jetse VeenstraPiet Rozenboom1-1
Krijn ToetHans Jacobsen2-0
Nerindrekoemar BisseswarNizaam Muradin0-2

Ronde 2 - 25 juni 2015

Gerard PerotiJaap van Hal2-0
Harold JagramNerindrekoemar Bisseswar1-1
Nizaam MuradinJetse Veenstra2-0
Piet RozenboomHans Jacobsen1-1
Rafindrepersad DihalBonne Douma2-0
Sanjai DhauntalBen Hoogland2-0

Ronde 1 - 18 juni 2015

Ben HooglandRoel Langbroek0-2
Hans JacobsenFrans van de Velde1-1
Hugo SimonsJetse Veenstra2-0
Jaap van HalSanjai Dhauntal1-1
Krijn ToetGerard Peroti1-1
Nizaam MuradinHarold Jagram1-1
Piet RozenboomRafindrepersad Dihal1-1


Piet Lok Competitie 2014 - 2015

Eindstand

 SpelerAWGew.Rem.Verl.Punten voorPunten tegenEigen moyenneTegen moy.Totaal moy.WitZwart
1Krijn Toet21128132101,5241,0901,3071011
2Jaap van Hal25109629211,1601,0521,1061312
3Bonne Douma25134830201,2000,9811,0901312
4Gerard Peroti23810526201,1301,0301,0801211
5Frans Teijn23612524221,0431,0881,0661211
6Piet Rozenboom2179523191,0951,0351,0651110
7Hans Jacobsen291351131271,0690,9891,0291415
8Jetse Veenstra28812828281,0000,9930,9971414
9Guillaume Zuniga351361632380,9141,0040,9591619
10Wim Stoker29791323350,7931,0040,8981514
11Rafindrepersad Dihal1947815230,7890,8940,842910
12Ben Hoogland26581318340,6920,9740,8331313
Spelers die minder dan 18 partijen hebben gespeeld.
13Cheikh Maurice Ndione128402041,6671,0651,36675
14Frans van de Velde1610512571,5621,1011,33297
15Hugo Simons95221261,3331,2301,28254
16Radjendrenath Kalloe74211041,4290,7831,10634
17Roel Langbroek1355315111,1540,9441,04967
18Jack Mondt3021240,6671,2850,97612
19Harold Jagram1765617171,0000,9280,96489
20Dion van Bommel1235411130,9170,9900,95366
21Oedebhaan Dihal113268140,7270,9490,83856
22Orlando IJzer123369150,7500,8720,81166
23Sanjai Dhauntal71244100,5710,9970,78443
24Biswanand Rambaran1611143290,1880,9210,55488
25Nerindrekoemar Bisseswar90181170,1110,8330,47245

Uitslagen

Ronde 43 - 28 mei 2015

Bonne DoumaBiswanand Rambaran2-0
Cheikh Maurice NdioneHugo Simons2-0
Harold JagramKrijn Toet0-2
Jetse VeenstraBen Hoogland1-1
Piet RozenboomHans Jacobsen0-2
Wim StokerRafindrepersad Dihal1-1

Ronde 42 - 21 mei 2015

Bonne DoumaWim Stoker2-0
Frans van de VeldeHans Jacobsen2-0
Guillaume ZunigaBiswanand Rambaran2-0
Krijn ToetJetse Veenstra1-1

Ronde 41 - 14 mei 2015

Ben HooglandDion van Bommel0-2
Biswanand RambaranPiet Rozenboom0-2
Frans van de VeldeKrijn Toet1-1
Guillaume ZunigaBonne Douma0-2
Hans JacobsenCheikh Maurice Ndione0-2
Wim StokerJaap van Hal0-2

Ronde 40 - 7 mei 2015

Frans van de VeldeGuillaume Zuniga2-0
Sanjai DhauntalRafindrepersad Dihal0-2

Ronde 39 - 30 april 2015

Ben HooglandBiswanand Rambaran2-0
Rafindrepersad DihalHarold Jagram0-2

Ronde 38 - 16 april 2015

Biswanand RambaranWim Stoker0-2
Cheikh Maurice NdioneGerard Peroti2-0
Harold JagramGuillaume Zuniga1-1
Jaap van HalBonne Douma2-0

Ronde 37 - 26 maart 2015

Rafindrepersad DihalGuillaume Zuniga2-0

Ronde 36 - 19 maart 2015

Hans JacobsenRafindrepersad Dihal2-0

Ronde 35 - 12 maart 2015

Biswanand RambaranNerindrekoemar Bisseswar1-1
Cheikh Maurice NdioneBonne Douma2-0
Dion van BommelHans Jacobsen0-2
Krijn ToetGuillaume Zuniga2-0

Ronde 34 - 5 maart 2015

Gerard PerotiGuillaume Zuniga2-0

Ronde 33 - 12 februari 2015

Bonne DoumaRafindrepersad Dihal2-0
Frans TeijnOedebhaan Dihal2-0
Gerard PerotiJaap van Hal1-1
Jetse VeenstraCheikh Maurice Ndione0-2
Nerindrekoemar BisseswarGuillaume Zuniga0-2
Piet RozenboomKrijn Toet0-2
Wim StokerBen Hoogland1-1

Ronde 32 - 5 februari 2015

Bonne DoumaKrijn Toet0-2
Dion van BommelJetse Veenstra1-1
Frans TeijnGuillaume Zuniga2-0
Hans JacobsenNerindrekoemar Bisseswar2-0
Jaap van HalCheikh Maurice Ndione1-1

Ronde 31 - 29 januari 2015

Ben HooglandKrijn Toet0-2
Cheikh Maurice NdioneDion van Bommel1-1
Guillaume ZunigaPiet Rozenboom0-2
Jetse VeenstraGerard Peroti0-2
Oedebhaan DihalHarold Jagram2-0
Rafindrepersad DihalBiswanand Rambaran2-0

Ronde 30 - 22 januari 2015

Ben HooglandFrans van de Velde0-2
Biswanand RambaranJetse Veenstra0-2
Cheikh Maurice NdioneWim Stoker2-0
Guillaume ZunigaHans Jacobsen2-0
Nerindrekoemar BisseswarOedebhaan Dihal0-2
Rafindrepersad DihalHarold Jagram1-1
Roel LangbroekFrans Teijn2-0

Ronde 29 - 15 januari 2015

Biswanand RambaranGuillaume Zuniga0-2
Bonne DoumaBen Hoogland2-0
Frans TeijnCheikh Maurice Ndione1-1
Gerard PerotiOedebhaan Dihal2-0
Jetse VeenstraNerindrekoemar Bisseswar2-0
Piet RozenboomRafindrepersad Dihal1-1
Wim StokerKrijn Toet0-2

Ronde 28 - 8 januari 2015

Cheikh Maurice NdioneBen Hoogland2-0
Guillaume ZunigaGerard Peroti2-0
Piet RozenboomHans Jacobsen0-2
Rafindrepersad DihalFrans Teijn1-1
Wim StokerJetse Veenstra0-2

Ronde 27 - 11 december 2014

Gerard PerotiFrans Teijn1-1
Hans JacobsenSanjai Dhauntal2-0
Harold JagramPiet Rozenboom1-1
Jaap van HalGuillaume Zuniga1-1
Jetse VeenstraRafindrepersad Dihal0-2
Krijn ToetCheikh Maurice Ndione1-1

Ronde 26 - 4 december 2014

Ben HooglandBonne Douma0-2
Cheikh Maurice NdioneGuillaume Zuniga2-0
Frans TeijnDion van Bommel2-0
Hugo SimonsGerard Peroti1-1
Jaap van HalWim Stoker0-2
Jetse VeenstraHarold Jagram2-0
Oedebhaan DihalHans Jacobsen2-0
Piet RozenboomFrans van de Velde0-2
Sanjai DhauntalRafindrepersad Dihal1-1

Ronde 25 - 27 november 2014

Hans JacobsenBonne Douma0-2
Oedebhaan DihalJetse Veenstra0-2

Ronde 24 - 20 november 2014

Dion van BommelPiet Rozenboom1-1
Gerard PerotiHarold Jagram1-1
Guillaume ZunigaWim Stoker2-0
Krijn ToetRoel Langbroek1-1
Nerindrekoemar BisseswarBen Hoogland0-2
Rafindrepersad DihalJaap van Hal0-2

Ronde 23 - 13 november 2014

Dion van BommelNerindrekoemar Bisseswar2-0
Frans van de VeldeHans Jacobsen0-2
Harold JagramJaap van Hal2-0
Hugo SimonsFrans Teijn2-0
Piet RozenboomGerard Peroti1-1
Wim StokerRafindrepersad Dihal2-0

Ronde 22 - 6 november 2014

Frans TeijnBonne Douma1-1
Guillaume ZunigaJetse Veenstra1-1
Hans JacobsenWim Stoker1-1
Krijn ToetHugo Simons2-0

Ronde 21 - 31 oktober 2014

Ben HooglandPiet Rozenboom0-2
Gerard PerotiKrijn Toet1-1
Jetse VeenstraFrans Teijn1-1
Rafindrepersad DihalGuillaume Zuniga0-2
Sanjai DhauntalOrlando IJzer2-0
Wim StokerDion van Bommel1-1

Ronde 20 - 23 oktober 2014

Bonne DoumaJack Mondt1-1
Dion van BommelJaap van Hal0-2
Frans TeijnPiet Rozenboom0-2
Guillaume ZunigaBen Hoogland2-0
Hans JacobsenJetse Veenstra1-1
Orlando IJzerWim Stoker1-1

Ronde 19 - 16 oktober 2014

Bonne DoumaNerindrekoemar Bisseswar2-0
Frans van de VeldeRoel Langbroek1-1
Hugo SimonsHans Jacobsen2-0
Jaap van HalKrijn Toet1-1
Orlando IJzerFrans Teijn0-2

Ronde 18 - 9 oktober 2014

Dion van BommelGuillaume Zuniga2-0
Frans TeijnBen Hoogland0-2
Jaap van HalOrlando IJzer2-0
Jetse VeenstraFrans van de Velde0-2
Wim StokerBonne Douma0-2

Ronde 17 - 2 oktober 2014

Ben HooglandGerard Peroti1-1
Guillaume ZunigaOrlando IJzer0-2
Nerindrekoemar BisseswarWim Stoker0-2
Piet RozenboomJaap van Hal2-0

Ronde 16 - 26 september 2014

Ben HooglandJetse Veenstra0-2
Gerard PerotiDion van Bommel1-1
Guillaume ZunigaHarold Jagram0-2
Jaap van HalRoel Langbroek2-0
Krijn ToetJack Mondt1-1
Orlando IJzerPiet Rozenboom0-2
Wim StokerOedebhaan Dihal2-0

Ronde 15 - 18 september 2014

Bonne DoumaDion van Bommel2-0
Frans TeijnHans Jacobsen1-1
Hugo SimonsFrans van de Velde1-1
Jaap van HalJetse Veenstra1-1

Ronde 14 - 11 september 2014

Frans TeijnJaap van Hal1-1
Gerard PerotiBonne Douma2-0
Harold JagramOrlando IJzer1-1
Oedebhaan DihalGuillaume Zuniga0-2
Piet RozenboomWim Stoker2-0
Roel LangbroekBen Hoogland1-1

Ronde 13 - 4 september 2014

Bonne DoumaJaap van Hal0-2
Frans van de VeldeGuillaume Zuniga2-0
Hans JacobsenGerard Peroti2-0
Krijn ToetJetse Veenstra2-0
Orlando IJzerBen Hoogland2-0
Wim StokerRoel Langbroek0-2

Ronde 12 - 28 augustus 2014

Ben HooglandOedebhaan Dihal1-1
Frans van de VeldeFrans Teijn1-1
Jaap van HalHans Jacobsen0-2
Jetse VeenstraGuillaume Zuniga1-1
Orlando IJzerBiswanand Rambaran2-0
Piet RozenboomRadjendrenath Kalloe0-2
Radjendrenath KalloePiet Rozenboom1-1
Wim StokerGerard Peroti0-2

Ronde 11 - 21 augustus 2014

Ben HooglandRafindrepersad Dihal2-0
Guillaume ZunigaPiet Rozenboom1-1
Hans JacobsenOrlando IJzer2-0
Harold JagramFrans Teijn0-2
Jaap van HalFrans van de Velde0-2
Jack MondtGerard Peroti0-2
Krijn ToetBonne Douma2-0
Radjendrenath KalloeWim Stoker2-0
Roel LangbroekJetse Veenstra1-1

Ronde 10 - 14 augustus 2014

Frans TeijnWim Stoker1-1
Guillaume ZunigaJaap van Hal0-2
Jetse VeenstraGerard Peroti0-2
Orlando IJzerRoel Langbroek0-2
Rafindrepersad DihalHans Jacobsen1-1

Ronde 9 - 7 augustus 2014

Bonne DoumaHarold Jagram2-0
Gerard PerotiFrans van de Velde1-1
Hans JacobsenKrijn Toet0-2
Rafindrepersad DihalOrlando IJzer1-1
Roel LangbroekBiswanand Rambaran0-2
Wim StokerGuillaume Zuniga2-0

Ronde 8 - 31 juli 2014

Frans van de VeldeKrijn Toet2-0
Gerard PerotiRoel Langbroek0-2
Guillaume ZunigaHans Jacobsen2-0
Harold JagramWim Stoker2-0
Jetse VeenstraBonne Douma0-2

Ronde 7 - 17 juli 2014

Biswanand RambaranHans Jacobsen0-2
Harold JagramBen Hoogland2-0
Jaap van HalGerard Peroti2-0
Krijn ToetGuillaume Zuniga2-0
Roel LangbroekRafindrepersad Dihal2-0
Wim StokerJetse Veenstra1-1

Ronde 6 - 10 juli 2014

Biswanand RambaranHarold Jagram0-2
Hans JacobsenRoel Langbroek2-0
Jaap van HalBen Hoogland2-0
Piet RozenboomBonne Douma1-1
Sanjai DhauntalRadjendrenath Kalloe0-2

Ronde 5 - 3 juli 2014

Ben HooglandRadjendrenath Kalloe1-1
Guillaume ZunigaHugo Simons0-2
Hans JacobsenHarold Jagram2-0
Jetse VeenstraFrans Teijn1-1
Piet RozenboomJaap van Hal1-1

Ronde 4 - 26 juni 2014

Ben HooglandBiswanand Rambaran2-0
Bonne DoumaFrans van de Velde0-2
Guillaume ZunigaFrans Teijn2-0
Hans JacobsenWim Stoker0-2
Jetse VeenstraSanjai Dhauntal2-0

Ronde 3 - 19 juni 2014

Ben HooglandHans Jacobsen1-1
Biswanand RambaranRadjendrenath Kalloe0-2
Bonne DoumaGuillaume Zuniga0-2
Frans TeijnKrijn Toet1-1
Hugo SimonsJetse Veenstra2-0
Wim StokerJaap van Hal1-1

Ronde 2 - 12 juni 2014

Frans TeijnBonne Douma1-1
Gerard PerotiGuillaume Zuniga1-1
Hans JacobsenJetse Veenstra0-2
Jaap van HalHugo Simons0-2
Wim StokerBen Hoogland1-1

Ronde 1 - 5 juni 2014

Bonne DoumaHans Jacobsen2-0
Frans van de VeldeWim Stoker2-0
Gerard PerotiBiswanand Rambaran2-0
Guillaume ZunigaBen Hoogland2-0
Jetse VeenstraPiet Rozenboom1-1
Krijn ToetOedebhaan Dihal2-0
Oedebhaan DihalJaap van Hal1-1
Radjendrenath KalloeFrans Teijn0-2
Roel LangbroekSanjai Dhauntal1-1


Piet Lok Competitie 2013 - 2014

Eindstand

 SpelerAWGew.Rem.Verl.Punten voorPunten tegenEigen moyenneTegen moy.Totaal moy.WitZwart
1Frans van de Velde1813322971,6111,0001,30599
2Krijn Toet30216348121,6000,9891,2951515
3Dion van Bommel20117229111,4501,0011,2261010
4Hans Jacobsen39229853251,3591,0491,2042019
5Jaap van Hal351711745251,2860,9891,1371718
6Bonne Douma33177941251,2421,0321,1371716
7Jetse Veenstra3915141044341,1280,9831,0562019
8Frans Teijn3413101136321,0590,9981,0281717
9Gerard Peroti3514101138321,0860,9691,0271718
10Wim Stoker381291733430,8681,0390,9541919
11Piet Rozenboom25511921290,8401,0170,9281312
12Harold Jagram286101222340,7861,0440,9151414
13Ben Hoogland351081728420,8001,0000,9001817
14Ravindrepersad Dihal23571117290,7390,9320,8361112
15Oedebhaan Dihal20341310300,5001,0150,7571010
16Guillaume Zuniga414132421610,5120,9890,7512021
17Biswanand Rambaran27261910440,3701,0500,7101314
Spelers die minder dan 18 partijen hebben gespeeld.
18Radjendrenath Kalloe1100202,0000,8681,43401
19Roel Langbroek1668220121,2501,0991,17597
20Hugo Simons1694322101,3750,9281,15279
21Sanjay Dhauntal1243511130,9171,0100,96466
22Orlando IJzer93248100,8890,8580,87445
23Bas Baksoellah103167130,7000,8850,79255
24Jeremy Pauwels2011130,5000,9430,72111
25Piet Scheeres81254120,5000,9220,71144
26Nerindrekoemar Bisseswar81072140,2500,9410,59653

Uitslagen

Ronde 48 - 22 mei 2014

Ben HooglandJetse Veenstra0-2
Biswanand RambaranKrijn Toet0-2
Frans TeijnGuillaume Zuniga2-0
Hans JacobsenJaap van Hal2-0
Harold JagramBonne Douma0-2
Piet RozenboomRavindrepersad Dihal1-1
Sanjay DhauntalGerard Peroti0-2
Wim StokerRadjendrenath Kalloe0-2

Ronde 47 - 15 mei 2014

Ben HooglandSanjay Dhauntal0-2
Frans van de VeldeBiswanand Rambaran2-0
Gerard PerotiFrans Teijn2-0
Guillaume ZunigaJaap van Hal1-1
Harold JagramWim Stoker1-1
Roel LangbroekHans Jacobsen1-1

Ronde 46 - 8 mei 2014

Bonne DoumaRavindrepersad Dihal2-0
Frans TeijnRoel Langbroek1-1
Gerard PerotiHugo Simons0-2
Hans JacobsenWim Stoker2-0
Harold JagramJaap van Hal1-1
Jetse VeenstraSanjay Dhauntal0-2
Krijn ToetBen Hoogland2-0
Oedebhaan DihalDion van Bommel0-2
Piet RozenboomGuillaume Zuniga0-2

Ronde 45 - 1 mei 2014

Ben HooglandBiswanand Rambaran2-0
Gerard PerotiHarold Jagram2-0
Hans JacobsenFrans Teijn2-0
Jaap van HalRavindrepersad Dihal1-1
Jetse VeenstraBonne Douma1-1
Oedebhaan DihalFrans van de Velde0-2
Wim StokerGuillaume Zuniga2-0

Ronde 44 - 24 april 2014

Ben HooglandHans Jacobsen0-2
Biswanand RambaranHarold Jagram0-2
Bonne DoumaFrans Teijn0-2
Dion van BommelHugo Simons1-1
Ravindrepersad DihalGerard Peroti1-1
Sanjay DhauntalGuillaume Zuniga1-1
Wim StokerJetse Veenstra1-1

Ronde 43 - 17 april 2014

Bonne DoumaHugo Simons0-2
Dion van BommelBiswanand Rambaran2-0
Guillaume ZunigaOedebhaan Dihal1-1
Jetse VeenstraHans Jacobsen1-1
Krijn ToetHarold Jagram2-0
Roel LangbroekBen Hoogland0-2
Wim StokerGerard Peroti0-2

Ronde 42 - 10 april 2014

Bonne DoumaBen Hoogland2-0
Frans TeijnOrlando IJzer2-0
Frans van de VeldeGuillaume Zuniga2-0
Hans JacobsenHugo Simons1-1
Jaap van HalPiet Rozenboom1-1
Krijn ToetGerard Peroti1-1
Oedebhaan DihalWim Stoker0-2

Ronde 41 - 3 april 2014

Ben HooglandWim Stoker2-0
Frans TeijnKrijn Toet0-2
Guillaume ZunigaGerard Peroti0-2
Hans JacobsenHarold Jagram2-0
Hugo SimonsJaap van Hal1-1
Piet RozenboomFrans van de Velde1-1
Ravindrepersad DihalJetse Veenstra1-1

Ronde 40 - 27 maart 2014

Bonne DoumaPiet Rozenboom2-0
Frans van de VeldeHans Jacobsen2-0
Harold JagramSanjay Dhauntal1-1
Hugo SimonsJetse Veenstra2-0
Krijn ToetGuillaume Zuniga2-0
Wim StokerFrans Teijn2-0

Ronde 39 - 20 maart 2014

Ben HooglandDion van Bommel1-1
Guillaume ZunigaSanjay Dhauntal0-2
Hugo SimonsKrijn Toet0-2
Orlando IJzerBonne Douma0-2
Ravindrepersad DihalHans Jacobsen0-2
Roel LangbroekFrans van de Velde0-2
Wim StokerPiet Rozenboom0-2

Ronde 38 - 13 maart 2014

Dion van BommelRavindrepersad Dihal1-1
Frans TeijnOedebhaan Dihal2-0
Frans van de VeldeBen Hoogland2-0
Gerard PerotiBonne Douma1-1
Guillaume ZunigaHans Jacobsen0-2
Jaap van HalOrlando IJzer2-0
Jetse VeenstraHarold Jagram0-2
Wim StokerHugo Simons0-2

Ronde 37 - 9 maart 2014

Bonne DoumaOedebhaan Dihal1-1
Gerard PerotiFrans van de Velde0-2
Guillaume ZunigaJaap van Hal0-2
Hans JacobsenDion van Bommel0-2
Harold JagramWim Stoker2-0
Jetse VeenstraBiswanand Rambaran2-0
Orlando IJzerBen Hoogland0-2
Piet RozenboomHugo Simons0-2
Ravindrepersad DihalKrijn Toet0-2

Ronde 36 - 27 februari 2014

Biswanand RambaranFrans Teijn0-2
Bonne DoumaWim Stoker2-0
Hans JacobsenGerard Peroti2-0
Hugo SimonsBen Hoogland2-0
Jaap van HalJetse Veenstra0-2
Oedebhaan DihalOrlando IJzer1-1
Piet RozenboomGuillaume Zuniga1-1

Ronde 35 - 20 februari 2014

Guillaume ZunigaFrans Teijn0-2
Jaap van HalBiswanand Rambaran2-0
Jetse VeenstraHans Jacobsen2-0
Roel LangbroekBonne Douma2-0

Ronde 34 - 13 februari 2014

Ben HooglandJaap van Hal2-0
Biswanand RambaranPiet Rozenboom1-1
Dion van BommelHarold Jagram1-1
Gerard PerotiJetse Veenstra2-0
Hugo SimonsOedebhaan Dihal2-0
Ravindrepersad DihalRoel Langbroek0-2
Wim StokerGuillaume Zuniga2-0

Ronde 33 - 6 februari 2014

Guillaume ZunigaDion van Bommel0-2
Hans JacobsenBiswanand Rambaran2-0
Jaap van HalFrans Teijn2-0
Sanjay DhauntalKrijn Toet1-1

Ronde 32 - 30 januari 2014

Ben HooglandRavindrepersad Dihal0-2
Bonne DoumaGuillaume Zuniga1-1
Dion van BommelFrans van de Velde1-1
Jetse VeenstraPiet Rozenboom2-0
Oedebhaan DihalJaap van Hal0-2
Orlando IJzerGerard Peroti1-1

Ronde 31 - 23 januari 2014

Biswanand RambaranOrlando IJzer0-2
Frans TeijnSanjay Dhauntal2-0
Jaap van HalBonne Douma2-0
Krijn ToetJetse Veenstra1-1
Piet RozenboomHans Jacobsen0-2

Ronde 30 - 16 januari 2014

Ben HooglandGuillaume Zuniga1-1
Guillaume ZunigaBen Hoogland2-0
Harold JagramRoel Langbroek1-1
Jeremy PauwelsGerard Peroti0-2
Jetse VeenstraDion van Bommel0-2
Oedebhaan DihalBiswanand Rambaran2-0
Orlando IJzerWim Stoker2-0
Ravindrepersad DihalPiet Rozenboom0-2

Ronde 29 - 9 januari 2014

Bonne DoumaJetse Veenstra0-2
Guillaume ZunigaRavindrepersad Dihal0-2
Harold JagramBen Hoogland0-2
Piet RozenboomDion van Bommel0-2
Sanjay DhauntalHans Jacobsen0-2
Wim StokerJaap van Hal1-1

Ronde 28 - 2 januari 2014

Biswanand RambaranGuillaume Zuniga0-2
Frans TeijnRavindrepersad Dihal2-0
Frans van de VeldeHarold Jagram2-0
Hans JacobsenBonne Douma0-2
Jetse VeenstraBen Hoogland2-0
Krijn ToetJaap van Hal2-0
Piet RozenboomWim Stoker1-1

Ronde 27 - 12 december 2013

Ben HooglandJeremy Pauwels1-1
Gerard PerotiJaap van Hal0-2
Guillaume ZunigaOrlando IJzer0-2
Hans JacobsenWim Stoker1-1
Harold JagramFrans Teijn1-1
Jetse VeenstraPiet Rozenboom1-1
Krijn ToetOedebhaan Dihal2-0
Ravindrepersad DihalBonne Douma0-2

Ronde 26 - 5 december 2013

Ben HooglandPiet Rozenboom2-0
Hans JacobsenGuillaume Zuniga2-0
Harold JagramBonne Douma0-2
Sanjay DhauntalWim Stoker0-2

Ronde 25 - 28 november 2013

Bonne DoumaHans Jacobsen2-0
Frans TeijnGerard Peroti1-1
Guillaume ZunigaKrijn Toet0-2
Jaap van HalDion van Bommel2-0
Wim StokerJetse Veenstra0-2

Ronde 24 - 21 november 2013

Biswanand RambaranHarold Jagram0-2
Dion van BommelBonne Douma2-0
Gerard PerotiBen Hoogland1-1
Hans JacobsenOedebhaan Dihal2-0
Jaap van HalRoel Langbroek1-1
Jetse VeenstraFrans van de Velde2-0
Krijn ToetWim Stoker2-0
Ravindrepersad DihalGuillaume Zuniga2-0

Ronde 23 - 14 november 2013

Biswanand RambaranKrijn Toet0-2
Bonne DoumaGuillaume Zuniga2-0
Frans TeijnJetse Veenstra0-2
Jaap van HalHans Jacobsen0-2

Ronde 22 - 7 november 2013

Dion van BommelWim Stoker1-1
Guillaume ZunigaJetse Veenstra0-2
Harold JagramBen Hoogland2-0
Oedebhaan DihalRavindrepersad Dihal2-0
Roel LangbroekGerard Peroti2-0

Ronde 21 - 31 oktober 2013

Ben HooglandFrans Teijn1-1
Gerard PerotiDion van Bommel0-2
Ravindrepersad DihalBiswanand Rambaran1-1
Sanjay DhauntalJaap van Hal0-2
Wim StokerGuillaume Zuniga2-0

Ronde 20 - 24 oktober 2013

Ben HooglandBiswanand Rambaran1-1
Dion van BommelKrijn Toet0-2
Frans van de VeldeFrans Teijn0-2
Guillaume ZunigaOedebhaan Dihal1-1
Jetse VeenstraSanjay Dhauntal0-2
Piet RozenboomBonne Douma1-1
Ravindrepersad DihalHarold Jagram2-0
Wim StokerJaap van Hal0-2

Ronde 19 - 17 oktober 2013

Bonne DoumaKrijn Toet2-0
Frans TeijnHans Jacobsen0-2
Jaap van HalBiswanand Rambaran2-0
Nerindrekoemar BisseswarJetse Veenstra0-2

Ronde 18 - 10 oktober 2013

Jetse VeenstraBiswanand Rambaran1-1
Nerindrekoemar BisseswarRavindrepersad Dihal2-0
Oedebhaan DihalGerard Peroti0-2
Piet RozenboomJaap van Hal0-2
Ravindrepersad DihalNerindrekoemar Bisseswar2-0
Roel LangbroekDion van Bommel1-1
Wim StokerBen Hoogland2-0

Ronde 17 - 3 oktober 2013

Biswanand RambaranGerard Peroti0-2
Dion van BommelHans Jacobsen2-0
Frans TeijnPiet Rozenboom0-2
Jaap van HalFrans van de Velde0-2
Jetse VeenstraOedebhaan Dihal2-0
Krijn ToetHarold Jagram2-0
Wim StokerRavindrepersad Dihal2-0

Ronde 16 - 26 september 2013

Bonne DoumaJetse Veenstra2-0
Dion van BommelFrans Teijn2-0
Hans JacobsenKrijn Toet1-1

Ronde 15 - 19 september 2013

Ben HooglandOedebhaan Dihal0-2
Frans TeijnBonne Douma1-1
Frans van de VeldeKrijn Toet2-0
Gerard PerotiRavindrepersad Dihal1-1
Harold JagramJaap van Hal0-2
Nerindrekoemar BisseswarDion van Bommel0-2

Ronde 14 - 12 september 2013

Oedebhaan DihalPiet Rozenboom0-2

Ronde 13 - 5 september 2013

Gerard PerotiHarold Jagram2-0
Jaap van HalBen Hoogland2-0
Jetse VeenstraRavindrepersad Dihal2-0
Krijn ToetBonne Douma2-0
Oedebhaan DihalWim Stoker0-2
Piet RozenboomHans Jacobsen2-0
Piet ScheeresFrans Teijn0-2

Ronde 12 - 29 augustus 2013

Bas BaksoellahWim Stoker0-2
Ben HooglandJetse Veenstra2-0
Bonne DoumaFrans van de Velde0-2
Guillaume ZunigaRoel Langbroek0-2
Hans JacobsenGerard Peroti2-0
Harold JagramPiet Scheeres1-1
Hugo SimonsFrans Teijn0-2

Ronde 11 - 22 augustus 2013

Ben HooglandBas Baksoellah2-0
Frans TeijnBiswanand Rambaran2-0
Gerard PerotiPiet Scheeres2-0
Hans JacobsenHarold Jagram2-0
Krijn ToetWim Stoker2-0
Piet RozenboomGuillaume Zuniga1-1
Roel LangbroekJetse Veenstra1-1

Ronde 10 - 15 augustus 2013

Biswanand RambaranHans Jacobsen1-1
Guillaume ZunigaJaap van Hal0-2
Jetse VeenstraGerard Peroti0-2
Krijn ToetBen Hoogland2-0
Nerindrekoemar BisseswarHugo Simons0-2
Piet ScheeresBas Baksoellah0-2
Wim StokerRoel Langbroek0-2

Ronde 9 - 8 augustus 2013

Gerard PerotiBen Hoogland0-2
Guillaume ZunigaHugo Simons1-1
Hans JacobsenFrans van de Velde1-1
Jaap van HalFrans Teijn1-1
Jetse VeenstraWim Stoker1-1
Roel LangbroekKrijn Toet1-1

Ronde 8 - 1 augustus 2013

Bas BaksoellahBiswanand Rambaran0-2
Ben HooglandGuillaume Zuniga1-1
Frans TeijnHans Jacobsen0-2
Frans van de VeldeWim Stoker2-0
Gerard PerotiBonne Douma0-2
Jaap van HalKrijn Toet0-2
Piet ScheeresNerindrekoemar Bisseswar2-0

Ronde 7 - 25 juli 2013

Bas BaksoellahGerard Peroti1-1
Bonne DoumaJaap van Hal1-1
Hans JacobsenRoel Langbroek1-1
Harold JagramJetse Veenstra1-1
Krijn ToetPiet Rozenboom2-0
Piet ScheeresGuillaume Zuniga1-1
Wim StokerBiswanand Rambaran2-0

Ronde 6 - 18 juli 2013

Biswanand RambaranGuillaume Zuniga1-1
Frans TeijnBas Baksoellah0-2
Hans JacobsenJetse Veenstra1-1
Hugo SimonsPiet Scheeres2-0
Nerindrekoemar BisseswarGerard Peroti0-2
Wim StokerBonne Douma0-2

Ronde 5 - 11 juli 2013

Bonne DoumaHans Jacobsen0-2
Gerard PerotiKrijn Toet0-2
Guillaume ZunigaNerindrekoemar Bisseswar2-0
Jetse VeenstraFrans Teijn1-1
Roel LangbroekBas Baksoellah2-0

Ronde 4 - 27 juni 2013

Biswanand RambaranBonne Douma0-2
Frans TeijnBen Hoogland1-1
Frans van de VeldePiet Scheeres2-0
Gerard PerotiGuillaume Zuniga2-0
Hans JacobsenJaap van Hal0-2
Krijn ToetJetse Veenstra2-0
Wim StokerHarold Jagram1-1

Ronde 3 - 20 juni 2013

Bas BaksoellahOedebhaan Dihal2-0
Biswanand RambaranHugo Simons2-0
Guillaume ZunigaHarold Jagram0-2
Jaap van HalJetse Veenstra1-1
Krijn ToetHans Jacobsen0-2
Piet RozenboomGerard Peroti1-1
Wim StokerFrans Teijn1-1

Ronde 2 - 13 juni 2013

Bonne DoumaBen Hoogland2-0
Guillaume ZunigaFrans Teijn0-2
Hans JacobsenWim Stoker2-0
Harold JagramPiet Rozenboom1-1
Jaap van HalGerard Peroti1-1
Jetse VeenstraBas Baksoellah2-0

Ronde 1 - 6 juni 2013

Bas BaksoellahJaap van Hal0-2
Ben HooglandHans Jacobsen0-2
Frans TeijnKrijn Toet1-1
Gerard PerotiWim Stoker0-2
Jetse VeenstraGuillaume Zuniga1-1